نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بداخلاقی های شوهرم

3307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41546
    تشکـر
    13
    تشکر شده 16 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Question بداخلاقی های شوهرم

سلام دوستان.
    من شش ساله ک ازدواج کردم و ی دختر یک ساله و نیمه دارم. من و همسرم ب انتخاب خودمون و خواسته خودمون ازدواج کردیم و ب قولی عاشق و معشوق بودیم. و رابطه مون زبانزد خیلی ها بوده. الان ک دخترمم کنارمونه همسرم تغییر رفتار داده. حتی با دخترم خیلی رابطه ی جالبی نداره مثلا تا زمانی ک دخترم خوش اخلاقه یا بهونه نمیگیره همسرمم خوبه اما روزایی ک بهونه گیره همسرم خیلی بد رفتار میکنه، میگه اینکار و نکن میزنمتا. یا هر جایی ک هستیم موقع غذا خوردن همسرم میگه من کیبرمش تو بخور درصورتی ک دخترمم باید سره سفره بمونه اما چون بازیگوشی میکنه ایشون بدشون میاد و دعواش میکنه مدام. با خودمم رفتار خوبی نداره خیلی بد برخورد میکنه فک میکنه کاره خودش درسته. جلوی هرکس بی احترامی میکنه درصورتی ک قبلا اینطور نبود من چکار باید بکنم؟
    خیلی خسته شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بداخلاقی های شوهرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    شما چندینن بار بیان کردید که قبلا همسرتان اینگونه رفتارهایی نداشته اند و به نظر می رسد که موضوع خاصی برای تغییر رفتارهای ایشان وجود دارد اجازه بدهید این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. چند مدت است که همسرتان تغییر رفتار داده اند؟
    3. دخترتان چند سال دارند؟
    4. رابطه عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
    5. واکنش شما به رفتارهای ایشان چگونه می باشد؟
    6. از نظر موقعیت شغلی و اجتماعی ایشان با مشکلی مواجهه نشده اند؟
    7. با ایشان در مورد احساسات و مشکلاتتان صحبت کرده اید واکنش ایشان چگونه می باشد؟

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41546
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون.
    1. من 27سال و همسرم دو سال از من بزرگتر هستن.
    2.نزدیک دو ماهه ک ب شدت بد خلق شده از زمان بدنیا اومدن دخترم عوض شد ولی الان شدت پبدا کرده شاید قبلا جلوی دیگران مراعات میکرد اما الان نه.
    3.دخترم یک سال و چهار ماه
    4.نه هیچکدوم. بخاطر اینکه مدام باهم درحال مشاجره ایم. اما دو مثلا دو روز پیش وقتی دخترم خوابید چند ساعت باهاش صحبت کردم و گفتم رفتاراش درست نیست خیلی بهش توضیح دادم و ار زمان ک باهاش صحبت میکنم قبول میکنه و استقبال میکنه ک تغییر کنه و من بهش میگم ک اشتباه از هردومونِ اما دوروز بعدش یادش رفت یا نمیتونه خودش و کنترل کنه باز تکرار کرد.
    رابطه جنسی هم کم. پیش میاد داشته باشیم چون خیلی دگ خوب نیستیم باهام اما همون کمم برای هنسرم و خودم رضایت بخشه وقتی ک پیش میاد.
    5.من تا دو روز پیش وقتی جلوی دیگران هم بد رفتار میکرد چیزی نمیگفتم ک بدترش نکنه اما دیشب عصبانی شدم خسته شدم از کوچیک شدن. زمانی ام ک اومدیم خونه کلی با دعوا صحبت کردم و اشتباهاتش و گفتم و گفتم دگ باهات جایی حضور پیدا نمیکنم ایشون فقط سکوت کرد.
    6.موقعیت شغلبش از اول استرس زا بوده براش یعنی چیزه تازه ای نیس ولی مشکل مالی نداره.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41546
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    0

ی مورد دگ ایم هست اینکه تز ابتدا هر زمان مشکلی تو رابطه مون بوده من اصلا ب خونوادم نگفتم چون اولا دوست نداشتم تغییر رفتارشون و با همسرم ببینم و اینکه دوست ندارم ذره ای خونوادم نگران من باشن. تا ب امروز احساس میکردم کارم درست بوده اما چون آخرین اختلاف خونه ی مادر همسرم پیش اومد و ایشون بازم. دید ک اشتباه از همسرم بوده اما موقع ی خروج از همسرم دفاع کرد و همسرم خیلی انگار تشویق شد. الان احساس میکنم خیالش از من راحته و منم تنهام شاید منم بهتر بود مخصوصاً الان خونوادم و در جریان میذاشتم.
    .
    ویرایش توسط سارینام : 08-18-2019 در ساعت 05:14 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41546
    تشکـر
    13
    میزان امتیاز
    0

مشاور برای راهنمایی من نیست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد